2021-2022

Zakończenie Sezonu

Dziękujemy rodzicom, małym i dużym tancerzom. Dla niektórych ten son był kolejnym, dla innych pierwszym lub ostatnim – ale każdy z Was tworzy z nami taneczną historię, każdy z Was ma wkład w rozwój kultury nie tylko w Brzegu ale i na świecie. Dziękujemy za zaufanie, za inspiracje, za łzy i uśmiechy!

Prosimy przeczytajcie!

Całkowicie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów możecie wspomóc naszą działaność, przyczynić się do jej rozkwitu i pomóc tym samym kolejnym pokoleniom młodych artystów. 

Dzisiejszy świat kiełkuje, rośnie i daje plony głównie w świecie cyberprzestrzeni. To tam szuka się informacji oraz wymienia się opiniami. 

Przedstawiamy Wam kilka kroków i małych próśb, które mogą wiele nam pomóc

01

Zapraszamy do udostępniania naszych postów na Facebook oraz Instagram.

02

Będzie nam miło jeśli wrzucając zdjęcia i filmy z występów w portale społecznościowe – oznaczycie naszą szkołę.

03

Poniżej wszelkie linki i miejsca w których możecie skomentować naszą pracę, ocenić ją i wesprzeć!

To zajmie tylko chwilę

Dziękujemy

Opinie te złe jak i pozytywne, oceny, udostępnienia to wszystko powoduje, że nasza taneczna rodzina się powiększa.

Google

Tych kilka gwiazdek dużo nam pomoże, miłe słowo, uwagi, wspomnienia w komentarzu w Opini to dla nas ważne wskazówki. Możecie wspomnieć jakie zajęcia Wam się podobały, dlaczego do nas wrócicie, lub dlaczego ktoś miałby do nas przyjść na zajęcia.

Facebook

Na naszym „fejsie” również można zostawić po sobie ślad, ocenę, komentarz. Wrzucając filmy i zdjęcia do sieci będzie nam miło jak będzie oznaczać nasz profil FB. 

Instagram

W zbliżającym się sezonie jest to nasz nowy cel komunikacyjny z Wami. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu, oznaczania, repostowania. Jeśli posiadasz konto na IG – będzie nam miło, jeśli w swoim BIO wpiszesz, że tańczysz w CDC, udostępnisz nasze Stories, lub rzeczy ze ściany. Zapraszamy

www

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, aktualne grafiki na początku lipca, aktualności ze świata tańca, artykuły o tańcu w zakłądce Blog, filmy i projekty z lat ubiegłych. Nasza strona to kopalnia sztuki tanecznej. Będzie nam miło jeśli linki do artykułów, zdjęć, filmów czy blogu udostępnicie na swoich Social Mediach.
Czas rozpocząć WAKACJE! Sezon 2021-2022 uważamy za skończony… chociaż przed nami półkolonie, obozy, projekt filmowy… W sumie właśnie dotarło do nas, że jednak nie mamy wakacji 🙁 Ale Wy zato od nas odpoczniecie. Widzimy się już we wrześniu – a teraz częstujcie się nagraniami!

Czas na obiecany prezent dla Was

Video z zakończenia sezonu 21/22

Sprawdźcie nasze ostatnie wpisy w aktualnościach.

Nowa grupa – Salsa w parach

Nowa grupa – Salsa w parach

Otwieramy zapisy na nowej grupy! UWAGA - OTWIERAMY ZAPISY 😍 Wasze życzenie dla nas rozkazem 😜 Rośnie liczba zainteresowanych osób Salsą w parach - co nas mega cieszy. Dlatego przez luty (np. prezent na Walentynki 😍) możecie się zapisywać do NOWEJ GRUPY SALSY W PARACH...

Coco Camp 23

Coco Camp 23

 Obóz taneczny 2023 Mamy przyjemność ogłosić termin tegorocznego OBOZU TANECZNEGO, który organizujemy. 30.06-09.07 - wyjeżdzamy na Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku-Zdroju! W tym roku zabieramy ze sobą dzieci i młodzież w dwóch dopasowanych...

Zajęcia w Ferie ’23

Zajęcia w Ferie ’23

Grafik na FERIE 2023 Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na odbywają się w PIERWSZYM TYG. tj. 13-17 lutego   DRUGI TYDZIEŃ (20-24 lutego) to PRZERWA techniczna i ŻADNE zajęcia się nie odbywają.Sprawdźcie nasze ostatnie wpisy w aktualnościach.