Kobiecy weekend z jogą w górach

To już 3-cia edycja! Przeżyjemy razem wspaniały weekend.

„Harmonia – Żyj pełnią życia”

Zapraszam Was na warsztat jogi. Będzie to ostatni warsztat z cyklu trzech. Jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w pierwszej i drugiej części – nic się nie martw, ten może być twoim pierwszym. 

Czerwcowy warsztat odbędzie się pod hasłem – „Harmonia – Żyj pełnią życia”.  Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, że potrzebujesz energii, radości, obfitości, spontaniczności, bliskości natury oraz celebrowania obfitości życia to – zapraszam cię serdecznie!

Przed nami warsztat, na którym skupimy się na tym jak celebrować życie i utrzymać energię dobrostanu i harmonii. Lato to czas pełni, obfitości i szaleństwa. Wnosząc w życie radość, miłość, śmiech i spontaniczność, wzmacniamy swoje serce, które latem staje staje się „cesarzem narządów”. Praktyka Yin Yogi i letnie rytuały zharmonizują nasze ciało, a praktyka Vinyasa Yogi rozbudzi energię, entuzjazm i spontaniczność. Nie zabraknie też chodzenia boso po trawie, leśnych kąpieli, tańców i wspólnego biesiadowania pod gwiazdami. 

Czerwcowa praktyka odbędzie się w Kotlinie Kłodzkiej, w uroczej, pełniej ciepła i dobrej energii Agroturystyce Bobrowniki. 

Czeka nas niesamowita podróż w głąb siebie, ale też wiele atrakcji. Zrelaksujesz się przy gorącym ceremonialny kakao oraz dźwiękach orientalnej muzyki i mis tybetańskich, przywrócisz  równowagę ciała i umysłu. Do tego gwarantujemy pyszne wegetariańskie jedzenie, komfortowe pokoje, oraz piękno Gór Stołowych. 

Przeżyjemy razem wspaniały weekend

Natura, spokój i joga.

Kiedy? Gdzie?

2-5.06.2022 (czwartek – niedziela)

Agroturystyka Bobrowniki – Szczytna

Cena? Zaliczka?

Cena: 700zł

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 150zł

Wpłata zaliczki do 20.05.2022

Istotne informacje

Nocleg

Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami ( 4 pokoje po 4 osoby – dwa jednosobowe łóżka i łóżko piętrowe pełnowymiarowe, w jednym pokoju jest łoże małżeńskie więc w przypadku grupy jest pokojem 3 osobowym) 2 apartamenty 4 osobowe.

W cenie

Cena obejmuje noclegi, wyżywienie wegetariańskie, praktykę jogi oraz warsztaty i atrakcje towarzyszące.

Sprzęt

Prosimy o zabranie ze sobą własnej maty i paska do jogi.

Pozostały sprzęt do jogi zapewni organizator.

Zajęcia

Zajęcia prowadzone wg metody Vinyasa Yogi® 

Przez cały czas trwania warsztatów możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem.

Warsztat nie ma charakteru szkoleniowego.

Dojazd

Dojazd we własnym zakresie 

Agroturystyka Bobrowniki, ul. Bobrownicka 29, 57-330 Szczytna

www.bobrowniki.net.pl

Wpłata zaliczki

Winner Andrzej Rolski

Nr konta 81 1050 1490 1000 0092 1736 8902

Z dopiskiem: Kobiecy warsztat jogi oraz  imię i nazwisko

Prosimy o niedokonywanie wpłat przelewem wyższych niż podana kwota zadatku. 

Pozostałą kwotę należy dopłacić gotówką na miejscu

Zapisuję się na Kobiecy

weekend z Jogą

Masz pytania? Służę pomocą – 530 566 556 – Angelika

10 + 2 =

Szczegółowy regulamin wyjazdu
 1. Firma Winner Andrzej Rolski  jest organizatorem zajęć jogi na warsztatach wyjazdowych.

 

 1. Winner Andrzej Rolski  jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w rezerwacji miejsc i wyżywienia. Za sprawy związane z wyżywieniem, noclegami i sprawami technicznymi nie dotyczącymi zajęć jogi odpowiada właściciel pensjonatu bądź hotelu. 

 

 1. Uczestnikiem zajęć w warsztatach wyjazdowych może zostać osoba pełnoletnia, która w podpisanym regulaminie oświadcza, że nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć i ponosi pełną odpowiedzialność za stan swojego zdrowia podczas zajęć. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko za pisemną zgodą Rodziców lub opiekuna. 

W przypadku urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży – należy przed zajęciami przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć.

 

 1. Przyjeżdżając na miejsce, w którym organizowany jest warsztat, Uczestnik warsztatu jednocześnie oświadcza, że:
 2. nie jest objęty nadzorem epidemiologicznym ani kwarantanną związaną z wirusem SARS COVID-19,
 3. w ciągu ostatnich 2 tygodni nie miał osobistego kontaktu z osobą objętą nadzorem epidemiologicznym lub kwarantanną związanymi z wirusem SARS COVID-19,
 4. obecnie i w ciągu ostatnich 2 tygodni nie występowały i nie występują u niego objawy wskazujące na zakażenie wirusem SARS COVID-19 (jak m.in. kaszel, gorączka, duszności, ból zatok, katar, silny ból mięśni, osłabienie),

 

 1. w ciągu ostatnich 2 tygodni nie miał osobistego kontaktu z osobą, u której występowały objawy wskazujące na zakażenie wirusem SARS COVID-19 (jak m.in. kaszel, gorączka, duszności, ból zatok, katar, silny ból mięśni, osłabienie).

 

 1. Osoby po niedawno przebytej operacji i mające poważne problemy zdrowotne oraz panie w ciąży zobowiązane są zgłosić to przed zajęciami u prowadzącego zajęcia.

 

 1. Aby uzyskać fakturę VAT za usługi świadczone przez Winner Andrzej Rolski   Uczestnik powinien pozostawić pełne dane odbiorcy. Faktury VAT są wystawiane do 7 dni od daty zakupu usługi i dostępne do odbioru w recepcji Fabryki Energii lub wysłane pocztą.

 

 1. Firma Winner Andrzej Rolski  nie ponosi odpowiedzialności za prywatne rzeczy pozostawione w pensjonacie, hotelu.

 

 1. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania porządku, właściwego zachowania się i wyrażania w sposób nie zakłócający innym udziału w warsztatach.

 

 1. Uczestnik zobowiązany jest do dbania o sprzęt, będący własnością Winner Andrzej Rolski.  Sprzęt do ćwiczeń powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem. Firma Winner  nie ponosi odpowiedzialności za następstwa niewłaściwego jego użytkowania.

 

 1. Po zakończonych ćwiczeniach uczestnik zobowiązany jest do odłożenia sprzętu na właściwe miejsce.

 

 1. Osoby niszczące sprzęt i urządzenia przeznaczone do ćwiczeń oraz inne elementy wyposażenia Winner Andrzej Rolski  ponoszą odpowiedzialność finansową za wyrządzone szkody.

 

 1. Osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających mają bezwzględny zakaz wstępu na zajęcia.

 

 1. Firma Winner Andrzej Rolski  zastrzega sobie prawo do wyproszenia uczestnika z zajęć i lokalu, bez podania przyczyny. W przypadku, gdy uczestnik uiścił opłatę za warsztat, firma Winner Andrzej Rolski  zwraca opłatę za zajęcia, z których uczestnik został wyproszony.

 

 1. Przed zajęciami należy wyłączyć telefon, zdjąć wszystkie ozdoby (zegarek, pierścionki, kolczyki itp.) a przed niektórymi asanami-okulary. Strój do ćwiczeń powinien być wygodny i niekrepujący ruchów. Asany wykonywane są na boso, gdyż tylko taka forma umożliwia pełną i swobodną pracę stóp.

 

 1. Około 1,5 godziny przed zajęciami nie powinno się spożywać już żadnych posiłków (3 godziny po dużym posiłku).

 

 1. Podczas zajęć obowiązuje cisza. Pomaga to w skupieniu i umożliwia wyciszenie się innym uczestnikom.

 

 1. Zajęcia stanowią integralną część, dlatego obowiązuje punktualność. Osoby spóźnione nie będą wpuszczone na zajęcia.

 

 1. Asany należy wykonywać bardzo starannie według wskazówek nauczyciela, przy zachowaniu maksymalnej koncentracji. Pozwala to na ich bezpieczne praktykowanie.

 

 1. Bez wyraźnego polecenia nauczyciela Uczestnicy zajęć nie poprawiają się nawzajem.

 

 1. Pomoce znajdujące się na sali są własnością Firmy Winner Andrzej Rolski . Obowiązuje zakaz używania pomocy bez zgody nauczyciela. Dotyczy on używania pomocy przed, w czasie zajęć, oraz po ich zakończeniu.

 

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku i cenach, bez podania przyczyny, o czym poinformuje uczestników warsztatu.

 

 1. Firma Winner Andrzej Rolski  może odwołać zajęcia, zmienić ich termin lub zorganizować zastępstwo instruktora, bez podania przyczyny, o czym poinformuje na stronie www.taniecbrzeg.pl

 

 1. Firma Winner Andrzej Rolski  zastrzega sobie prawo do wykorzystywania w celach marketingowych (reklamowych) zdjęć wykonywanych na terenie pensjonatu, hotelu w trakcie organizowanego warsztatu.

 

 1. Uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego adresu e-mail, celem przesyłania informacji reklamowych.

 

 1. Każdy uczestnik przed przystąpieniem do zajęć, zobowiązany jest podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem.

 

 1. Firma Winner Andrzej Rolski  nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do niniejszego regulaminu, zasad obowiązujących, programu ćwiczeń oraz instrukcji zalecanych przez pracowników Firmy Winner Andrzej Rolski.